Forum - sprawy techniczne

Też taki dział jest na wszystkich forach. Ja mam np. ekran o rozdzielczości 1920x1080 i forum zajmuje mi tylko środkową część ekranu, może by się dało przekonfigurować, abym nie miał po prawej i lewej białych pasków?

Potrzebny też nabór do moderatorów poszczególnych sekcji, zwłaszcza jeśli zaciągniemy tutaj większe grono.

Komentarz

  • Moderatorów trzeba jak powietrza. Może chciałabyś się szczególnie zająć jakąś tematyką? Ale myślę, że nie będziemy na razie przydzielać moderatorów na sztywno do sekcji. Sekcji w zasadzie nie ma, tylko są kategorie w ramach jednej społeczności. Zaraz napiszę o ekranie.
  • System kategorii na tym oprogramowaniu jest dosyć wyrafinowany — jest kilka rodzajów struktur — muszę to jeszcze dokładnie opanować. Jeśli zaś chodzi o ekran, to owszem są takie motywy, które od razu rozciągają się na cały ekran, ale ja nie wiem, czy to najlepsze rozwiązanie. Jeśli mamy np. Niedługą wypowiedź rozciągnietą na cały ekran, to musimy wykonać większą pracę kręcąc głową od jednego końca do drugiego panoramicznego ekranu, niż gdyby ten tekst został podzielony na 2-3 linijki na długości 15 cm. Ten motyw można zresztą też przeskalować do krawędzi ekranu klawiszami ctrl plus + lub ctrl i pokręcić kółkiem myszy. Spróbuj tak udaj znać, czy pracuje się dobrze po przeskalowaniu interfejsu.
  • "daj znać" — chciałem powiedzieć.
  • [CTRL] + [+] skaluje przeglądarkę. Używam Chrome, skaluje się dobrze. Zostawmy ten temat, to detal mało istotne. Szkoda waszego czasu.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.